RXR-YC25000BD робот за извлачење дима и извиђање отпоран на експлозију
Кратак опис:
Детаљи производа
Ознаке производа
Преглед производа
Обим примене
Спасавање од пожара у великим нафтним и хемијским предузећима
У окружењу спасавања може доћи до цурења запаљивог гаса, течности, може доћи до експлозије.
Спасавање у окружењу дима, токсичних и штетних гасова
Потребно је блиско гашење пожара и особље близу окружења склоног спасавању жртава
Карактеристике производа
1.★ Употреба дувана
2. Детекција ★ токсичних и штетних гасова
8 гасова и 2 параметра животне средине
3.★ вуча: N 6500
4.★ Приступна облачна платформа мреже робота
Кључни технички индикатори
4.1 Роботи:
2. Модел: RXR-YC25000BD
7. Напајање: Електрична, тернарна литијумска батерија
8. Величина: дужина 1964 мм × ширина 1298 мм × висина 1543 мм (Овај параметар је у складу са извештајем о инспекцији Националног центра за надзор и инспекцију квалитета ватрогасне опреме)
9. Пречник управљача: 2130 мм (Овај параметар је у складу са извештајем о инспекцији Националног центра за надзор и инспекцију квалитета ватрогасне опреме (CNPC)
10. Тежина: ≤ 870 кг
12.★ растојање вуче: ≥100 м (вуците два DN80 пуна водена појаса))
16. Висина над главом: ≥250 мм (Овај параметар је у складу са извештајем о инспекцији Националног центра за надзор и инспекцију квалитета противпожарне опреме)
17.★ растојање од тла: 194 мм (Овај параметар је у складу са извештајем о инспекцији Националног центра за надзор и инспекцију квалитета противпожарне опреме (NCQPC)
28. Контролни терминал: Ручни дигитални интегрисани терминал за даљинско управљање
4.2 Роботски систем за одвод дима:
2.★ запремина ваздуха: m³/h 25.000
4.★ Машина за избацивање дима CITIC надморска висина: mm 1210
5. Радни притисак: 1,0~1,2 MPa
6. Прикључак за воду: DN80 јапански брзи прикључак
7.★ Режим вожње: Водена вожња
4.3 Роботски систем за извиђање:
2. Висина подизања ★ експлозионом отпорном платформом за подизање: почетна висина: 1326 мм, висина подизања 2133 мм
CH4: VOL 0-100 procenata
CO: 0-1000 ppm
H2S: 0-100 ppm
CL2: 0-1000 ппм
NH3: 0-100 ппм
О2: 0-30% О2
H2: 0-1000 ппм
Температурни опсег: -25°C до 60°C
Опсег влажности: RH до 90 процената RH 0 процената
4.4 Роботска видео и аудио перцепција:
3. Пиксели камере: милион HD слика, резолуција 1080p, широки угао 60°
4.★ Ниво заштите камере: IP68
5. Технички захтеви за аквизицију звука: даљинско снимање звука поља, лако разумљива ситуација заробљених људи, удаљеност снимања од 5 метара, фреквентни опсег 20 Hz~20 kHz, осетљивост ≥40 dB
4.5 Параметри конфигурације терминала за даљинско управљање
1. Димензије: 410*310*70 мм (без висине клацкалице)
2. Пуна тежина: 6,5 кг
4. Платформа система контроле: оперативни систем Windows 7
5. Радно време: 8 сати
10. Прекидач за подизање система за контролу извиђања: Да, прекидач за саморесетовање
11. Видео прекидач: Да, прекидач за саморесетовање
12. Функција аутоматског вучења: Да, прекидач за саморесетовање
13. Функција контроле осветљења: да, прекидач за саморесетовање, самоблокирајући одговор рачунара
14. Помоћни алати: Ручни терминал за даљинско управљање, каиш за раме, мобилни статив
4.6 Функционалност интернета:
4.7 Остало:
Конфигурација производа
2. Ручни терминал за даљинско управљање ×1
3. Пуњач за каросерију аутомобила (54,6 V) × 1 сет
4. Пуњач за даљински управљач (19,6 V) × 1 сет